حضور شهردار و رئیس شورای شهر یزد در بزرگ بازار اطلس

سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه شهردار، رئیس شورای شهر و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر یزد از پروژه بزرگ بازار اطلس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی الماس تابان کیش، در این بازدید محمدرضا عظیمی زاده شهردار شهر یزد ضمن ابراز خرسندی از برنامه ریزی مشخص و دقیق مهندسان پروژه بیان نمود که بزرگ بازار اطلس از موقعیت مکانی و جانمایی بسیار خوبی برخوردار است و همچنین پارکینگ و فضای پروژه دارای طراحی خوب و ارزشمند می باشد.

عظیمی زاده ضمن بیان این موضوع که پروژه هایی مانند پروژه اطلس بسیار مناسب برای رفاه زائران است، تاکید کرد که این مجتمع دارای فکر مهندسی می باشد.

در این بازدید همچنین حجت الاسلام عباس زارع، رئیس شورای شهر یزد، عظمت و پیشرفت همزمان تمام مراحل ساخت پروژه را تحسین نمود.

وی ضمن اشاره به این موضوع که مشهد میزبان میلیون ها زائر است تاکید کرد بر این اساس نیاز به مجتمع های تجاری با طراحی خاص و متفاوت اجتناب ناپذیر خواهد بود و درنتیجه اینگونه مجتمع ها باعث خواهند شد تا زائران، مسافران و گردشگران درکنار زیارت فرصتی نیز برای تفریح و خرید خوب داشته باشند.

در پایان بازدید حجت الاسلام عباس زارع یادآور شد از آنجایی که گردشگران و زائران خارجی نیز به مشهد سفر می کنند باید مجتمع های تجاری نیز حرفی برای گفتن داشته باشند که بزرگ بازار اطلس توانسته با طراحی خود با مجتمع های تجاری در دیگر کشورهای منطقه رقابت کند.

برای مشاهده تصاویر کلیک فرمایید.

 

 

2 نظر

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.