برگزاری هشتمین دوره همایشهای آموزشی بزرگ بازار اطلس

هشتمین دوره همایشهای آموزشی بزرگ بازار اطلس با موضوع معجزه بازاریابی تلفنی برگزار شد.

ارتباط و برقراری تماس تلفنی برای بسیاری از افراد یکی از سخت ترین کارها بشمار میرود. به خصوص اینکه فرد مقابل را نشناسیم و بخواهیم به او چیزی نیز بفروشیم. بسیاری از بازاریابان تلفنی مهارت کافی در برقراری ارتباط از طریق تلفن را نداشته و به همین دلیل فروشهای بسیاری را از دست میدهند و دلیل این مشکل آن است که هنر مذاکره را به درستی یاد نگرفته اند و گمان میکنند که راز فروش تلفنی فقط آن است که تلاش در تماسهایشان را بیشتر کنند. اولین گام در بهبود بازاریابی تلفنی آن است که یاد بگیرید چه طور به جای اینکه یک فروشنده ساده باشید، یا یک تماس گیرنده ساده باشید یا … .

عزیزانی که ساعت ۸ صبح روز جمعه ۳۰ مردادماه درسالن هتل پنج ستاره پارس حاضرشدند، همانهایی بودند که به طلب دانش و آگاهی از موضوعات حیاتی در کسب و کار خود به دنبال جای خالی در میان سالن میگشتند…
بزرگ بازار اطلس به منافع عمومی ودیگران توجه مخصوص داشته
کریم بیت الامانی/صنف لوازمخانگی
مسئولان بزرگ بازار اطلس بهترین و کارآمدترین همایشهای آموزشی را در موضوعات متنوعی از قبیل رونق کسب و کار، بازاریابی، مشتری مداری، تبلیغات و … برگزار نموده اند، امروز نیز به موضوع بازاریابی تلفنی که نقش موثری در ارتباطات بازار دارد، پرداختند. بازاریابی تلفنی و توجه به این دانش در بازار، برای تقویت فرهنگ ارتباطات بازاریان، کسبه و جوانانی که به هرحال دارای تحصیلاتی بوده اند و اکنون در این بازار مشغول میباشند مثل بقیه موضوعات همایشهای بزرگ بازار اطلس، موضوع بسیار به جا و مناسبی بود. توجه به طرز برخورد، نحوه صحبت کردن با مردم بهصورت حضوری و یا از طریق تلفن بسیار حائز اهمیت میباشد که در این همایش به این مهم پرداخته شد. در جایی که درصد زیادی از مجتمع های تجاری فقط به منافع شخصی خودشان فکر میکنند، بزرگ بازار اطلس به منافع عمومی و دیگران توجه مخصوص داشته و در این زمینه سرمایه گذاری میکند. این مجموعه توانسته در فرهنگ عمومی جامعه کسب وکار ما و جوان هایی که دراین حوزه فعالیت میکنند تاثیرگذاشته و باعث شود تا نگاه جدید به مشتری و بازار تقویت گردد. اینجانب برای صاحبان برجسته و مدیران خوشفکر بزرگ بازار اطلس آرزوی موفقیت میکنم.
آموزش بهترین و کم هزینه ترین روش برای ارتقاء سطح علمی در شغل
حسین کوه جانی/ صنف لوازم خانگی
به نظر من که تاثیر این همایشها در روند کسب و کار شرکت کنندگان بسیار خوب بوده است، من از اولین دوره در این جلسات شرکت کرده ام و امروز هشتمین جلسه است که در این همایشهای آموزشی حاضر میشوم و به همین علت هم به خیلی از دوستان و همکاران توصیه کردم و اکنون، امروز به عینه شاهد این هستیم که در محل سالن دیگر جا برای نشستن نیست و این نشان میدهد که جلسات و این همایشها بسیار موثر و خوب بوده است. مطالبی که در جلسات عنوان میشود، مطالبی به روز و مفید است. مطمئنا آموزش بهترین و کم هزینهترین روش برای ارتقاء سطح علمی و استفاده از آن در شغل و فعالیت هر شخصی میباشد. با همین اعتقاد به تشویق شرکت دیگران در این همایشها پرداخته که به نظر من پس از حضور آنها و استفاده از مطالب آموزنده و ارتباط با مسئولان بزرگ بازار اطلس، رغبت به خرید از این مجموعه برایشان ایجاد شده است. یعنی ابتدا با هدف شرکتنمودن در کلاس و سپس تاثیر متقابل این دوره ها به میزانی بوده است که آنان را در جهت سرمایه گذاری در واحدهای تجاری بزرگ بازار اطلس هم سوق داده است.

برای مشاهده تصاویر کلیک فرمایید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.