تقدیر معاون عمرانی استاندار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از بزرگ بازار اطلس

طی مراسم با حضور محمدحسن واحدی معاون عمرانی استاندار خراسان رضوی در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اطلس به دلیل حفاظت از زبان فارسی تقدیر شد.

دبیر ستاد اجرایی قانون منع به ‏کارگیری اصطلاحات بیگانه از تلاش، همدلی و همراهی مدیر عامل بزرگ‏ بازار اطلس تشکر و سپاسگزاری کرد.
سید سعید سرابی در نامه رسمی خطاب به رضا غلامی با بیان اینکه امروزه آداب و رسوم و فرهنگ‏های بومی و ملی در معرض هجوم است، تلاش بزرگ‏ بازار اطلس را برای حفظ اصالت زبان فارسی مورد تقدیر قرار داد و زبان فارسی را زبان دوم جهان اسلام توصیف کرد و از عوامل وحدت بخش جامعه دانست.
متن تقدیرنامه سید سعید سرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و دبیر ستاد اجرایی قانون منع به‏ کارگیری و اصطلاحات بیگانه، خطاب به مدیرعامل بزرگ‏ بازار اطلس از این قرار است.
جناب آقای غلامی، مدیر عامل محترم مجتمع تجاری بزرگ‏ بازار اطلس/ سلام علیکم؛ امروزه به دلیل گستردگی و گوناگونی رسانه‏ های ارتباط جمعی در سطح جهان، بسیاری از آداب و رسوم و فرهنگ‏های بومی و ملی در معرض هجوم اندیشه‏ های مختلف قرار گرفته و خطر نابودی و استحاله، آنها را تهدید می‏کند لذا ضرورت دارد تا با همدلی و همراهی ملی در حفظ و نگه‏داشت داشته‏ های فرهنگی خودمان کوشا باشیم.
بدینوسیله از همراهی حضرت عالی با ستاد هماهنگی اجرایی قانون منع به کارگیری اسامی و اصطلاحات بیگانه خراسان رضوی و تلاش برای حفظ اصالت زبان فارسی به عنوان زبان دوم جهان اسلام و سرمایه ملی ایرانیان و یکی از عوامل وحدت‏ بخش جامعه، تشکر و سپاس‏گزاری خود را اعلام می‏نماییم.
سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و دبیر ستاد اجرایی قانون منع به‏ کارگیری و اصطلاحات بیگانه.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.