حضور اعضای محترم کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مقدس مشهد در بزرگ بازار اطلس و پردیس سینمایی اطلس

بزرگ بازار اطلس در روز پنج شنبه ۲۰ مهرماه میزبان تنی چند از اعضای محترم شورای اسلامی شهر مشهد از جمله جناب آقای مهندس موحدی زاده نائب رئیس شورای اسلامی شهر مقدس مشهد، جناب آقای دکتر اصولی رئیس کمیسیون فرهنگی و سرکار خانم رمارم عضو محترم شورای اسلامی شهر مشهد بود که ضمن حضور در بخش های مختلف بازار از پردیس سینمایی و فودکورت اطلس نیز بازدید نمودند.
گفتنی است در این بازدید جناب آقای موحدی زاده ضمن ارزشمند دانستن خدمات و کارهای انجام گرفته در خصوص بهره برداری پردیس سینمایی بزرگ و فاخر اطلس در مدت زمانی کوتاه، اذعان نمود: ” هم نشینی پردیس سینمایی در کنار فضای اختصاص یافته به فروشگاه های تجاری، خدمت به فرهنگ و نشان از توجه به نیازهای عمومی است و یک ضرورت برای مشهد الرضا می باشد.”
در همین راستا جناب آقای دکتر اصولی نیز ضمن ابراز خدا قوت و دست مریزاد اعلام نمود که کمیسیون فرهنگی شورای شهر مقدس مشهد آمادگی کامل برای تعامل هرچه بیشتر با شرکت الماس تابان را داشته تا تسهیلات لازم جهت سرمایه گذاری های گسترده در عرصه های فرهنگی، هنری و اجتماعی را فراهم نماید.
در ادامه دکتر اصولی اعلام کرد تا همکاری لازم جهت استقبال هرچه بهتر از این فضاهای ارزشمند فرهنگی و هنری بزرگ بازار اطلس را خواهند داشت.
در نهایت نیز سرکار خانم رمارم ابراز داشت که از حدود یک ماه و نیم قبل که برای اولین بار از محیط بازار، پردیس سینمایی و فودکورت بزرگ بازار اطلس بازدید داشتند تغییرات بسیار چشم گیری انجام گرفته است و حجم و سرعت فعالیت ها را بسیار ارزشمند دانست. ایشان همچنین افتتاح کامل بازار، پردیس سینمایی، فودکورت و امکانات جانبی بزرگ بازار اطلس را هدیه‌ی ارزشمند برای عموم مردم مشهد، زائرین و مجاورین محترم دانست.

برای مشاهده تصاویر کلیک فرمایید

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.