مراسم به مناسبت روز ملی سینما

اعضای شورای شهر مشهد مقدس از جمله جناب آقای حیدری رئیس شورای اسلامی شهر مشهد، سرکار خانم شهناز رمارم و سرکار خانم گندمی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از هنرمندان عرصه سینما و تئاتر از جمله سعید سهیلی کارگردان پرفروش ترین فیلم سینمای ایران ”گشت ارشاد“ و … از «بزرگ بازار اطلس» و نیز پردیس سینمایی این مجموعه بازدید کردند.
محمدرضا حیدری، رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در این بازدید به تشریح مسائلی پیرامون اهمیت سرمایه گذاری پرداخت و اظهارداشت: شورای پنجم از کارآفرینان و جذب سرمایه گذار در مشهد به صورت کامل حمایت می‌کند و این مهم، یکی از رویکردهای این دوره از شوراست.
حیدری افزود: مجتمع اداری-تجاری اطلس فعالیت خود را با فعالیت های فرهنگی و هنری پیوند داده و بازار را با حوزه های تفریحی و سرگرمی مرتبط نموده است.
وی اختصاص بخشی از ظرفیت این مجتمع به حوزه فرهنگی و هنری را امری هوشمندانه دانست که در منطقه‌ای کم برخوردار احداث شده است و گفت: دوره ساخت پروژه از استاندارد خوبی برخوردار بوده که نشان‌دهنده توانمندی مجریان طرح است.
رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه باید از ظرفیت های شهر استفاده شود و با ساخت چنین بناهایی علاوه‌بر ایجاد اشتغال، ارزش افزوده نیز کسب می‌شود، تصریح کرد: نیازهای شهر را باید برطرف نمود و شورای پنجم نیز در این زمینه کمک خواهد کرد.
گفتنی است، پروژه «بزرگ بازار اطلس» جامع‌ترین مرکز تخصصی جهیزیه و لوازم منزل کشور است که علاوه بر فاز تجاری، دارای ١١ سالن سینما و تئاتر نیز می‌باشد.
در پایان در مراسمی که به مناسبت روز ملی سینما در سالن شهید اصغرزاده مجتمع امام رضا برگزار گردید از جناب آقای مسچی مدیر عامل موسسه سینماشهر و جمعی از هنرمندان پیشکسوت مشهدی سینمای ایران تقدیر شد.

برای مشاهده تصاویر کلیک فرمایید

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.