سومین همایش آموزشی بزرگ بازار اطلس در تالار هتل پردیسان

اطلسی‏ ها دست در دست بهار با هوای تازه تجارت از راه می‏رسند
حال و هوای پنجمین همایش تخصصی بزرگ‏ بازار اطلس متفاوت بود. این بار سومین دوره کلاس‏های آموزشی، با اهتمام موسسه موعود در تالار اجتماعات هتل پردیسان برگزار شد .  جالب است، افسون بر شمار زیاد شرکت کنندگان که از آغاز و از اولین دوره، کلاس‏های آموزشی بزرگ‏ بازار اطلس را پی‏ گرفته ‏اند، شمار دیگر از شرکت‏ کنندگان تحت تاثیر توصیه‏ ها و تعاریف و توصیفاتی که در باره این دوره‏ آموزشی در بازار مشهد پیچیده، به کلاس آمده بودند. تعابیر مصاحبه‏ شوندگان در گزارش هم تامل برانگیز و نویدبخش است؛ از جمله به کار بردن ترکیب «اطلسی‏ ها» به جای مدیران بزرگ ‏بازار اطلس یا اصطلاح «کلاس اطلس» که نشان از وزیدن نسیم دانسته‏ های تازه از کسب‏ وکار بر محیط تجارت شهر ما دارد. پیشنهادهای بدیع یکی از مصاحبه‏ شوندگان و موارد دیگر تفاوت حال و هوای پنجمین همایش تخصصی بزرگ ‏بازار اطلس را گواهی می‏دهد.

اطلس تجربه تازهای را پیش روی من قرارداده است
فریدون شمس‏پور/ عمده فروش لباس ورزشی
مصاحبه پیش از شروع کلاس
به خاطر تبلیغات زیبا و گسترده بزرگ‏ بازار اطلس در این پروژه دو واحد خریداری کرده‏ ام. این اولین بار است که برای شرکت در کلاس‏های اطلس حضور می‏یابم. در حال حاضر که با شما صحبت می‏کنم درباره محتوای کلاس قضاوتی ندارم چون هنوز کلاس شروع نشده است اما می‏توانم بگویم که آگهی‏ های کلاس اطلس تا اینجا توانسته بنده را صبح جمعه به تالار هتل پردیسان بکشاند باید دید از این پس و بعد از حضور در کلاس چه اتفاقی خواهد افتاد. بگذارید قصه‏ ام را کمی با توضیحی مختصر برایتان بگویم. نزدیک ۳۵ سال است که کار می‏کنم. اینک برای ادامه کار انگیزه‏ ای ندارم چون کارهایم را به انجام رسانده‏ ام. در این صبح جمعه ۱۵ اسفند پیش از ورود به کلاس اطلس تنها می‏توانم بگویم که تبلیغات کلاس‏ها و نیز ارتباطی که به هر حال با مسولین اطلس برقرار کردم مرا وادار کرده که کنجکاو بشوم بیایم و ببینم ماجرا چیست. می‏توانم بگویم که تصمیم کار کردن ندارم با این حال ترغیب شده‏ ام بیایم و رفع کنجکاوی کنم چون بنده از لحاظ ذهنی خودم را بازنشسته می‏دانم. ریتم زندگی را به‏ گونه ‏ای تنظیم کرده‏ ام که بتوانم در باقی زندگی به خودم بپردازم اما کنجکاوی‏ ای که راجع به آن توضیح دادم مرا به اینجا کشاند. همواره به خودم نهیب می‏زنم که این طرز تلقی که توضیح دادم از زندگی یک خودخواهی نیست. من هنوز نیاز به آموختن دارم. البته نه یک نیاز آمیخته به جوانی. اطلس در زمینه یادگیری علم نوین کسب‏ وکار یک اتفاق تازه شکل داده که این بار آموختن به صورت جمعی است. این خیلی زیباست و کنجکاوی مرا تحریک کرد. زیرا افراد بیشتری و هم‏گام و هم‏دل در پی پیشرفت هستند. این زیباست. این موج شورآفرینی به پا خواهد کرد. افراد متعددی باهم رشد می‏کنند این تفکر مدیران اطلس را بنده ارج می‏نهم. االبته نمیتوانم قول بدهم که تا آخر کلاس حضور داشته باشم . مگر آنکه اتفاق خاصی بیفتد.

مصاحبه بعد از کلاس
باید توضیح دهم که آخر شب گذشته به مشهد آمدم. برای اینکه صبح زود از خانه خارج شوم و در یک کلاس نزدیک به ۵ ساعته شرکت کنم، اصلا آمادگی جسمی نداشتم. راستش را بگویم، صبح پیش از آمدنم با خود گفتم نیم ساعتی یا حد اکثر یک ساعت به کلاس می‏آیم و برمی‏گردم خانه و استراحت می‏کنم. حالا باید بگویم که نه به خاطر تکمیل شدن این مصاحبه که کلاس و محتوا و مطالبی که استاد سر کلاس بیان کردند مرا نگه داشت و به من انرژی داد. من حتما در جلسات بعدی هم شرکت خواهم کرد. می‏آیم به کلاس اطلس تا انرژی بگیرم. دوباره کار خواهم کرد اطلس تجربه تازه‏ای را پیش روی من قرار داده است. حالا در انتظار دوره های بعدی آموزشی در اطلس خواهم ماند.

برای مشاهده تصاویر کلیک فرمایید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.