تشخیص الماس واقعی نیازمند زمان است؛ این زمان را به شما هدیه می‌دهیم.

حتی اگر یک حرفه‌ای تمام عیار در کار سنگ‌های قیمتی باشید، باز هم برای آن که الماس واقعی را از دیگر الماس‌های تقلبی و کم‌ارزش تشخیص دهید، نیازمند زمان هستید؛ چرا که باید روی این سنگ آزمایشات متنوع تشخیصی انجام دهید و حتی در مواردی به دیگر خبرگان و متخصصان رجوع نمایید تا آن‌ها تائید اصلی بودن الماس را گواهی نمایند و … که البته تمام این موارد نیازمند زمان خواهد بود.
قطعا اگر این زمان را در اختیار نداشته باشید، خرید الماس با ریسک بالا همراه خواهد بود و اگر خدای ناکرده در تشخیص اولیه خود اشتباه کرده باشید، سنگی معمولی را به قیمت الماس خرید کرده‌اید و این یعنی از دست رفتن سرمایه.
اما اگر کسی باشد که به الماس خود ایمان قلبی داشته باشد و خود پیش از پیشنهاد معامله به شما، تمام آزمایشات و تحقیقات را روی الماس انجام داده باشد هنگام فروش به شما، پیشنهاد خواهد کرد که اگر به هر دلیل شما تشخیص دادید که این سنگ، الماس واقعی نیست من آن را پس خواهم گرفت و جبران خواهم کرد.
ما الماس واقعی به شما پیشنهاد می‌دهیم.
طرح الماس به شما در خرید واحدهای تجاری بزرگ بازار اطلس کمک خواهد کرد تا ریسک سرمایه‌گذاری و خرید شما به حداقل ممکن برسد.
برای آن که بتوانید تشخیص دهید که خرید یک واحد تجاری در بزرگ بازار اطلس تا چه اندازه سودآور و موفقیت‌آمیز خواهد بود، شما نیازمند زمان هستید تا پیشرفت و روند رو به رشد پروژه را ارزیابی کنید و یا از خبرگان و کارشناسان استعلام بگیرید و یا حتی تحلیل‌های اقتصادی جامعه و سطح کلان کشور را بررسی نمایید و یا … .
ممکن است شما زمانی به نتیجه مثبت برای خرید دست یابید که دیگر موقعیت‌ها و فرصت‌ها وجود نداشته باشند. مثلا واحد تجاری مدنظر به فروش رفته باشد و یا قیمت آن افزایش پیدا کرده باشد و یا مدت استفاده از شرایط و تسهیلات به اتمام رسیده باشد و …
ما چون به پیشنهاد خود صددرصد ایمان قلبی داریم، برای شما پیشنهاد استفاده از ۹۰ روز فرصت تصمیم‌گیری را فراهم کرده‌ایم به این معنا که شما در صورت خرید واحد تجاری از مجموعه فاخر و ارزشمند بزرگ بازار اطلس:
الف: می‌توانید زودتر اقدام کرده و فرصت‌ها را شکار کنید.
ب: می‌توانید با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید.
پ: می‌توانید تا ۹۰ روز نسبت به فسخ قرارداد خود بدون هیچ‌گونه خسارت و کسورات قانونی اقدام نمایید.
ت: می‌توانید در مدت ۹۰ روز نسبت به پولی که پرداخت نموده‌اید، از سود سالیانه ۲۴ درصد برخوردار شوید و آن را یک ماه پس از درخواست فسخ قرارداد خود به همراه اصل پول دریافت نمایید.

با استفاده از طرح الماس، مطمئن سرمایه‌گذاری کنید.