نشست خبری پانزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد در پردیس سینمایی اطلس

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: پردیس سینمایی اطلس به سبب دارا بودن کلیه امکانات تصویری، صوتی و رفاهی کامل‌ترین مجموعه سینمایی شرق کشور محسوب می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی تجاری اطلس، افشین تحفه‌گر در نشست خبری پانزدهمین جشنواره فیلم فجر در محل سالن اجتماعات مجموعه فرهنگی تجاری اطلس اظهار کرد: پانزدهمین دوره جشنواره فیلم فجر در مشهد به سبب اکران کلیه فیلم‌های راه یافته به جشنواره، یکی از کامل‌ترین دوره‌های برگزاری جشنواره‌ محسوب می‌شود.

دبیر پانزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد با اشاره به اهمیت نمایش با کیفیت فیلم‌ها در سینماهای سطح شهر، گفت: یکی از اهداف ما در برگزاری این جشنواره، تأمین رضایت بیننده از داشتن شرایط و امکانات خوب و درجه یک برای مشاهده فیلم است.

وی ضمن تأکید بر این مطلب که در شرق کشور سینما و مجموعه سینمایی با امکانات و تجهیزات فنی و رفاهی که در پردیس سینمایی اطلس ارائه می‌شود وجود ندارد، ادامه داد: این مجموعه سینمایی به سبب داشتن ۱۱ سالن سینمایی با ظرفیت یک هزار و ۱۳۳ نفر و بهره‌گیری از تجهیزات تصویری، صوتی و رفاهی ویژه و باکیفیت، در شرق کشور بی‌همتا است.

تحفه‌گر افزود: داشتن سرورهای HD و HE مجهز به سرور مرکزی قابل کنترل، تعدد سالن ها با ظرفیت ها و خدمات مختلف، سالن تخصصی اجرای تأتر، در نظر گرفتن غرفه فروش کتاب و محصولات فرهنگی و همچنین وجود امکانات کامل رفاهی سلایق تمامی مخاطبان یک مجموعه سینمایی را به طور کامل برآورده می‌کند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ضمن بیان لزوم حمایت از بخش خصوصی جهت ورود به حوزه صنعت سینما، تصریح کرد: با حمایت از بخش خصوصی می‌توانیم مشکل کمبود زیرساخت‌های مناسب در حوزه سینمایی خراسان رضوی را حل کنیم.

وی با معرفی پردیس سینمایی اطلس به عنوان کاخ پانزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد، گفت: این دوره از جشنواره از ۱۲ بهمن ماه با حضور عوامل فیلم «به وقت شام» در پردیس سینمایی اطلس آغاز می‌شود و تا تاریخ ۲۲ بهمن ماه ادامه دارد.

دبیر پانزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد ادامه داد: اتاق تاریک، امپراطور جهنم، تنگه ابوغریب، جشن دلتنگی، سرو زیر آب، شعله ور، عرق سرد، کامیون، فیل‌شاه، لاتاری، مصادره، هایلایت، بمب، به وقت شام، جاده قدیم، چهارراه استانبول، خجالت نکش، دارکوب، سوتفاهم، ماهور و مغرهای کوچک زنگ زده فیلم‌های اکران شده در جشنواره مشهد به‌شمار می‌روند که در سه سانس ١٨:٣٠/٢٠:٣٠ و ٢٢:٣٠ و در سه سینمای اطلس، هویزه و آفریقا به نمایش درمی‌آیند.

برای مشاهده تصاویر کلیک فرمایید

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.