هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی مشهد

به گزارش روابط عمومی شرکت الماس تابان کیش، هفدهمین نمایشگاه لوازم خانگی، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صوتی و تصویری و پنجمین نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی، موکت و کف پوش از نهم الی سیزدهم دی ماه در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد، که بزرگ بازار اطلس بعنوان بزرگترین مجتمع فروش لوازم خانگی در شرق کشوردر این نمایشگاه حضوری فعال داشت.

این نمایشگاه مانند سالهای گذشته نیز شاهد حضور برندها و محصولات مختلفی بود که برای معرفی و فروش خدمات خود در این نمایشگاه چند روزه شرکت نمودند.

غرفه بزرگ بازار اطلس با وسعتی بالغ بر ۲۴۶ متر مربع و طراحی منحصر بفرد خود در این نمایشگاه که با معرفی تصویری این پروژه در آینده ای نزدیک همراه بود، نظر مخاطبین زیادی را به خود جلب نمود.

پرسنل خدوم بزرگ بازار اطلس با خوش رویی تمام در زمان برگزار ی این نمایشگاه میزبان عزیزانی بودند که برای دریافت پاسخ سوالات خود به این افراد مراجعه میکردند.

و با افتخار در آخرین روز برگزاری این رویداد، بزرگ بازار اطلس موفق گردید تا با حضوری پررنگ بعنوان غرفه نمونه مورد تقدیر برگزار کنندگان این نمایشگاه قرارگرفته و لوح یادبود را همچون گذشته از آن خود نماید.

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.