پانزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد در پردیس سینمایی اطلس برگزار شد

آئین افتتاح پانزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد در پردیس سینمایی اطلس به عنوان کاخ جشنواره در میان حضور پرشور مدیران کشوری و استانی، اصحاب رسانه و علاقه مندان صنعت سینما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز فرهنگی تجاری اطلس، مراسم افتتاحیه پانزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد در سی و ششمین دوره از برگزاری این بزرگترین رویداد هنری و سینمایی کشور، شب گذشته با استقبال کم‌نظیر مدیران و مسئولان کشوری و استانی، خیل عظیم اصحاب رسانه، اهالی فرهنگ و علاقه مندان به هنر هفتم در کاخ جشنواره واقع در پردیس سینمایی اطلس به انجام رسید.

این مراسم پس از اجرای تشریفات آغازین و متداول، با اجرای تأتر آغاز و با سخنرانی علی اصغر کاراندیش معاون توسعه و مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید سعید سرابی مدیرکل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و هچنین قاسم تقی‌زاده خامسی شهردار مشهد ادامه پیدا کرد.

در ادامه آئین افتتاحیه و در جریان تقدیر از الیا محتشمی، همسر شهید فرید محبی سرمهندس نفتکش سانچی، درخواست ساخت فیلمی به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا با موضوع کشتی سانچی توسط همسر شهید و قاضی مهدی خدابخشی معاون دادستان مشهد عنوان شد که با اعلام آمادگی جهت حمایت مالی امیر غلامی مدیر عامل مجموعه الماس تابان و بزرگ بازار اطلس به تأیید رسید.

طی این مراسم با توجه به اقدامات انجام شده توسط مجموعه پردیس سینمایی اطلس در راستای توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و هنری استان، ارتقاء و اعتلای سطح فرهنگی جامعه و افزودن ۱۱ سالن سینمایی مجهز به سال‌های سینمایی سطح شهر مشهد، از این مجموعه به واسطه همت بلند این بخش خصوصی با حضور معاون توسعه و مدیریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، شهردار مشهد و همچنین رئیس شورای اسلامی شهر مشهد از امیر غلامی مدیر عامل مجموعه الماس تابان و بزرگ بازار اطلس تقدیر به عمل آمد.

در پایان نیز فیلم سینمایی «به‌ وقت ‌شام» اکران شد تا کلیه مخاطبان و حاضران در پانزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد با حضور ابراهیم حاتمی‌کیا، نویسنده کارگردان این و همچنین سایر عوامل، به تماشای این فیلم بنشینند.

شایان ذکر است پانزدهمین افتتاحیه جشنواره فیلم فجر مشهد در پردیس سینمایی اطلس با حضور استاندار خراسان رضوی، شهردار مشهد، رئیس شورای اسلامی شهر مشهد، مدیرکل صدا و سیما خراسان رضوی، رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی و حجت الاسلام پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، ابراهیم حاتمی‌کیا، کارگردان و نویسنده فیلم «به وقت شام» و سایر عوامل فیلم و همچنین جمع زیادی از مدیران استانی و شهری در میان استقبال کم‌نظیر اصحاب رسانه شامل بیش از صد نفر خبرنگار و عکاس خبری از رسانه‌های مختلف شهری و کشوری برگزار شد.
برای مشاهده تصاویر کلیک فرمایید

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.