اطلسی ها با کار تیمی، شگفتی ساز خواهند شد.

دهمین دوره همایشهای آموزشی بزرگ بازار اطلس

دهمین همایش آموزشی بزرگ بازار اطلس با شور و اشتیاقی به مراتب بیشتر از همایشهای آموزشی قبل در هتل پنج ستاره پارس مشهد برگزار شد و از آن استقبال کم نظیری به عمل آمد به صورتی که بعد از تکمیل ظرفیت سالن، برگزار کنندگان مجبور به استفاده از صندلی های اضافی در راهروهای سالن شدند.

کسبه ی مشتاق یادگیری که حالا دیگر به آموزش های ماهیانه اطلس خو گرفته اند و آن را ضروری میدانند، آمده بودند تا شیوه های نوین انجام کار تیمی و مهارتهای آن را بیاموزند تا بتوانند برای خلق شگفتی در کسب و کار خود از آنها بهره ببرند؛ همان مهارتی که به وضوح میتوان فقدانش را در بیشتر کسب و کارها مشاهده نمود.
آنها برای شفگتی ساز شدن تصمیم خود را گرفته بودند؛ با دقت به سخنان استاد گوش می کردند؛ نکته ها مینوشتند؛ انرژی میگرفتند و مطمئن بودند که با کار تیمی، شگفتی ساز خواهند شد اگر …

مهدی آجیلیان
رئیس اتحادیه هتل آپارتمان داران مشهد، رئیس کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق اصناف
اینجانب به عنوان یکی از خدمتگزاران کسبه محترم مشهد افتخار داشتم که در همایش امروز بزرگ بازار اطلس حضور یابم و از این حیث بسیار خوشحالم.
درخصوص برگزاری این همایشها، کمترین صحبت و نظر این است که خیلی عالی بود و وظیفه خود میدانم که خدا قوتی به تیم برگزار کننده، استاد محترم و بقیه دوستان عرض نموده و نسبت به برگزاری چنین همایش هایی سپاسگزاری نمایم. حقیقتا بزرگ بازار اطلس انقلابی را در بحث آموزش صنوف و فضای کسب و کار در مشهد ایجاد کرده و امیدوار هستیم که این الگو در صنوف و بازارهای دیگر هم مورد توجه قرار گیرد. فرصت را غنیمت دانسته و به عنوان مسئول کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق اصناف از مسئولان و برگزارکنندگان این همایش تقاضا میکنم تا بتوانیم از تجربیات ارزشمند این عزیزان، در جهت توسعه این روش به سایر صنوف سطح مشهد نیز استفاده نماییم و در این مسیر به ایفای نقش حمایتی و آموزشی خود بپردازیم.
شهر مشهد با دارا بودن شرایط خاصی که میلیونها زائر داخلی و خارجی حضرت برای آن به وجود میآورند به عنوان ویترینی از کسب وکار در کشور مطرح بوده و همین امر باعث میشود که در این زمینه با حساسیت و وسواس بیشتری موضوع صنوف و توجه به آموزش آنها پیگیری گردد و به دلیل این که رشته تخصصی ام نیز همین است باور دارم که توجه به مقولات اشاره شده در اینگونه همایشها و آموزشها در فضای کسبوکار مانند واکسنی است که نیاز به تزریق در رگهای این حوزه دارد. الحمدا… به نظر میآید که بزرگ بازار اطلس به عنوان قلبی تپنده در جریان دادن این واکسن در رگهای کسبوکار مشهد موفق بوده است.
نوید برگزار شدن دوره های آموزشی بعدی که امروز دهمین دوره آن بود نیز بسیار خوشحال کننده و انرژیبخش بود.

مجید دربارمقامی
نمایندگی کانن و پاناسونیک، فروشنده دوربینهای دیجیتال
نهمین دوره است که در این همایشها شرکت میکنم و معتقدم برگزاری این همایشها بسیار سازنده بوده و در ارتقاء سطح آگاهی من و همکارانم بسیار موثر واقع شده است و از این حیث خوشحالم، امیدوارم که در همایشهای بعدی نیز با انرژی حاضر باشم. من معتقدم که بنای کسبوکار وقتی بر اساس کار تیمی شکل بگیرد موفقیتهای زیادی را به دنبال خواهد داشت و اگر کار تیمی با انسجام و نظم همراه باشد میتواند در پایداری و تداوم کار بسیار تاثیرگذار باشد. در دنیای امروزی کار انفرادی مردود و عاقبتش به قهقرا میباشد. با توجه به یقین خودم به استفاده از تیم و کار تیمی، مطالب امروز دارای نکات جدیدی بود که باعث ایجاد تلنگر در خود من شد تا بتوانم بیشتر فکر کنم و روی مطالب ارائه شده استاد بررسی بیشتری داشته باشم و امیدوارم که در تیم خود و همکارانم از آن بهره ببرم. جا دارد از مسئولان بزرگ بازار اطلس و برگزارکنندگان این همایش بهخاطر برگزاری با شکوه همایشهای آموزشی و ارزشی که برای شرکتکنندگان چه آنهایی که به خرید واحد تجاری از این مجموعه اقدام نمودهاند و چه عزیزانی که بهعنوان میهمان حضور دارند، سپاسگزاری نمایم. فضای موجود در این همایشها باعث توصیه به حضور دیگر همکاران نیز شده است و خوشحالم که دعوتشدگان به این کلاسها نیز مثل ما راضی و خشنود هستند و آن را به صراحت ابراز میکنند.
ابوالفضل فرزان
معاون اتحادیه صنف پوشاک مشهد
افتخار دارم که برای اولین بار به این همایشها دعوت شده ام و از حضورم در جمع دیگر اصناف محترم شهر مشهد بسیار خوشحالم.
به نظر من شغل پوشاک یکی از آن مشاغلی است که بسیار زیاد به اینگونه همایشها نیازمند است؛ زیرا لازمه ی ارتباط مستقیم با ارباب رجوع و مشتریان دانستن و کسب اینگونه مهارتها و آموزشهاست و آموختن دانش کسب و کار برای موفقیت در این فعالیت از الزامات این شغل وحرفه است و واقعا مفید واقع میشود.
موضوع این همایش یعنی کار تیمی که آموزش بخشی از آن توسط استاد ارجمند در این همایش مطرح شد به عنوان موضوعاتی است که ما چه در بحث کاری خود در اتحادیه و چه در فروشگاه با آن درگیر هستیم‏، موضوع مهم و کاربردی بود که با کسب آن میتوان کارایی و کیفیت فعالیتهای روزانه را به طور معجزه آسایی بالا برد. موارد اشاره شده توسط استاد محترم در این همایش که من توفیق حضورش را پیدا نمودم بسیار کلیدی و کاربردی بود و از موضوعاتی بود که به صورت ملموس در حوزه کسب و کار قابل لمس و درک می باشد و در تکمیل یک کسب و کار موفق و ادامه مسیر فعالیت بسیار موثر است. این نظر را به عنوان کسی که سی وپنج سال تجربه کاری دارم عرض میکنم و به آن باور دارم.
امید دارم که در مسیر آموزشی که بزرگ بازار اطلس در آن قرار گرفته بیش از پیش حضور داشته باشم و از دانش و تجربیات ارائه شده بهره مند گردم. در پایان از مجموعه بزرگ بازار اطلس و دست اندرکاران برگزاری همایش تشکر می نمایم.
جواد نوروزی
نمایندگی محصولات لوازم خانگی، صوتی و تصویری، آرایشی و بهداشتی پاناسونیک ژاپن در خراسان بزرگ و نماینده گروه تولیدی صنعتی ساتیسان گاز در خراسان بزرگ
من افتخار شرکت در این همایش را برای اولین بار پیدا کردم، موضوع خلق شگفتی با کار تیمی که استاد در این همایش به آن پرداختند عنوان بسیار زیبایی است.
من همانطور که معتقدم کار تیمی صددرصد جواب میدهد، صددرصد هم به دنبال تحقق آن هستم. مطالب عرضه شده در این همایش هم آموزنده است و هم ما را مجاب میکند تا در فروشگاه و نمایندگی خود از آن بهره ببریم.
ما حدودا، دارای پانزده نفر پرسنل به جز پرسنل انبار هستیم، که با کار تیمی به امورات کاری می پردازند. کار ما با دادن برنامه روزانه ای که از طرف من به مدیر فروش داده میشود آغاز شده و مدیر فروش وظیفه هماهنگی با بقیه کارکنان را به عهده میگیرد. من هم در این تیم نقش نظارتی و سرکشی به انبار و بقیه قسمتها را ایفا میکنم. کار ما به صورت تیمی اداره میشود ولی هر یک از افراد این تیم وظایف خاص خودشان را انجام میدهند. البته توضیحات ارایه شده امروز توسط استاد محترم خیلی آموزنده بود و امیدوارم که از این پس بتوانم در همایشهای آموزشی اطلس شرکت کنم.
واقعا برگزاری این همایشها توسط بزرگ بازار اطلس کار قشنگی بود من اطمینان دارم که این پروژه با حضور برندهای معتبری که در آن حضور دارند بسیار موفق خواهد بود. در اینجا امیدوارم که برندها این موفقیت را حفظ کرده و پس از خرید واحدهای تجاری به فکر بهرهبرداری از آن بوده و آن را به اجاره واگذار نکنند. به نظر من اطلس مجموعه ای زیبا و تجمیعی خلاقانه از برندهای معتبر در کشور می باشد.

برای مشاهده تصاویر کلیک فرمایید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.